گسترش فناوری دریایی شریف

*

مجموعه فعالیت‌های شرکت  گسترش فناوری دریایی شریف شامل زنجیره کاملی است که در خدمت بهره‌برداران عزیز قرار می‌گیرد. دامنه این فعالیت‌ها شامل طراحی قفس و تجهیزات جانبی، جانمایی سایت پرورشی، مطالعات شرایط محیطی و هیدرولوژی، نصب و راه‌اندازی، نگهداری و مراقبت از سایت و آموزش کارکنان و شناسایی بازار محصول مطابق با استاندارد تولید می‌باشد. پس از انجام مطالعات دقیق شرایط محیطی و شناسایی فیزیک آن، نمونه قفس در مقیاس آزمایشگاهی مطابق با استاندارد NS9415  و ITTC در شرایط مخصوص مکان سایت پرورشی مورد ارزیابی قرارگرفته و پس از اطمینان از کارایی قفس مطابق با  رفتار گونه پرورشی قفس اصلی ساخته و مورد نصب و بهره‌برداری قرارمی‌گیرد. در جهت افزایش بهره وری پس از احداث سایت، افراد متخصص در کنار مجموعه قرار گرفته و به آموزش پرسنل می پردازد. همه خدمات ارائه شده در جهت اطمینان خاطر بهره برداران عزیز مطابق با برنامه ریزی در نظر گرفته شده برای مجموعه پرورش ماهی دریایی است.

*

*

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط مجموعه شرکت گسترش فناوری دریایی شریف، جانمایی مناسب تر مزارع پرورش ماهی دریایی می تواند بهره وری سیستم پرورش را تا 30 درصد افزایش دهد. جانمایی مزرعه در واقع میزان متاثر بودن یک مزرعه پرورش ماهی را از محیط اطراف خود را نشان می دهد. جانمایی خوب یک مزرعه به معنی نزدیکی اسکله قابل عملیات، رعایت حد فاصله آن از آلودگی ها (نفتی و غیر نفتی)و مواد آلی و معدنی، اتمال رخداد کم حوادث بیولوژیکی همانند شکوفایی جلبکی، عمق مناسب جهت پرورش، وجود شرایط بهینه خواص فیزیکوشیمیایی آب، تصفیه مناسب محیط توسط جریان و موج، نوسانات دمایی کمتر (حد فاصل مزرعه از ساحل)، رعایت حد تردد کشتی ها، تاثیر پذیری کمتر آن از ساحل و … است. شرکت گسترش فناوری دریایی شریف با تسلط ویژه به شرایط محیطی حاکم بر دریای خزر و خلیج فارس آمادگی کامل خود را در جهت شناسایی محیط و جانمایی هرچه بهتر مزارع به بهره برداران عزیز اعلام می دارد.

*

قفس پرورش ماهی چیست و هزینه ساخت آن چقدر است؟ - هنر فردی

طراحی قفس، از اصلی‌ترین فعالیت‌های شرکت گسترش فناوری دریایی شریف است. برمبنای مطالعات انجام شده و جانمایی، روند طراحی آغاز شده و با محاسبه نیروهای وارد بر قفس در سناریوهای مختلف، بحرانی‌ترین شرایط حاکم بر مزرعه به عنوان مبنای طراحی انتخاب می‌گردد. لازم به ذکر است که تمام مراحل طراحی اعم از قفس، گریدلاین، سیستم مهار و…. با رعایت استاندارد NS9415  صورت می گیرد.

*

از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت گسترش فناوری دریایی شریف، انجام مراحل نصب و راه‌اندازی مزرعه پرورش ماهی در قفس توسط متخصصان این شرکت است. تمامی مراحل نصب، به آب‌اندازی و راه‌اندازی قفس‌های پرورش ماهی بر طبق استانداردهای موجود صورت می‌گیرد. شرکت گسترش فناوری دریایی شریف تضمین کننده عملکرد تمامی اجزا ساخته شده و راه‌اندازی شده توسط خود است.

*

شرکت گسترش فناوری دریایی شریف، با برگزاری کلاس‌های آموزشی برای مزرعه‌داران و کارکنان آن‌ها، و همچنین علاقه‌مندان به این صنعت، در زمینه‌های نگهداری از سازه قفس، افزایش بهره‌وری مزرعه، آنالیزهای مالی، امکان‌سنجی و…. و صدور گواهی‌نامه مربوط به دوره، به ارائه خدمات به علاقه‌مندان می‌پردازد.

*

شرکت گسترش فناوری دریایی شریف با بهره‌گیری از مجرب‌ترین متخصصین در حوزه‌های مهندسی دریا و شیلات، اقدام به ارائه خدمات مشاوره در موضوعات مختلف مرتبط با مزارع پرورش ماهی در قفس می‌نماید. از جمله موضوعات مشاوره‌ای می‌توان به مشاوره در حوزه تقویت و توسعه مزارع، مدیریت کشت و بهره‌وری، ارزیابی ظرفیت بالقوه منطقه مورد نظر برای احداث مزرعه، بازار و تولید اشاره نمود.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زرتشت غربی، پلاک 75، ساختمان شمالی، طبقه سوم

تلفن : 88206405-021

دورنگار : 89776473-021

http://smartaqc.com/

http://smartaqc.com/

http://smartaqc.com/